Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Franciszkany - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

145 000 zł2 389 m² 60,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka na sprzedaż Franciszkany pod Skierniewicami. Idealne miejsce na Twój wymarzony dom klimat wsi, bliskość miasta! Na sprzedaż działka o powierzchni 2400 m położona.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka leśna Borszyce

Borszyce(Franciszkany + 16 km)

49 000 zł2 514 m² 19,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na Sprzedaż działka w Borszycach gmina Kowiesy, powiat Skierniewicki. Działka o wymiarach 14 m od drogi, x 181m Media prąd i woda w drodze dojazdowej Brak planu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Bednary

Bednary(Franciszkany + 19 km)

759 000 zł6 900 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod inwestycję ewentualnie swojego miejsca na ziemi. Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością położoną w miejscowości Bednary tuż przy trasie Żyrardów - Skierniewice.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Waleriany

Waleriany(Franciszkany + 18 km)

208 000 zł1 612 m² 129,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ostatnich latach zauważa się tendencję imigracyjną ludności miejskiej do Walerian , które zachowują wiejski charakter przy jednoczesnym dobrym połączeniu drogowym i kolejowym z Warszawą,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Wręcza

Wręcza(Franciszkany + 20 km)

750 000 zł12 300 m² 60,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Idealna nieruchomość inwestycyjna w pobliżu Parku Rozrywki Suntago Działka rolna o powierzchni 1,23 ha. Urokliwa działka położona w miejscowości Wręcza w gminie Mszczonów. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Biała Wieś

Biała Wieś(Franciszkany + 22 km)

1 589 775 zł63 591 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

#działkazagrodowa Oferujemy na sprzedaż działkę rolną z prawem zabudowy o powierzchni 6,4 ha w Białej Wsi w województwie Łódzkim. Ta przestronna działka zagrodowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Wycześniak

Wycześniak(Franciszkany + 9 km)

102 300 zł3 100 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3100 m2 w gminie Puszcza Mariańska w miejscowości Wycześniak. Działki o przeznaczeniu rekreacyjnym z nikłymi szansami na pojawienie się,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Łubno

Łubno(Franciszkany + 19 km)

250 000 zł2 008 m² 124,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2008m2 znajdującą się w miejscowości Łubno gmina Wiskitki powiat Żyrardowski. Działka objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona Skierniewice

Feliksów,Skierniewice(Franciszkany + 8 km)

2 000 000 zł6 800 m² 294,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 6800 m kw., na przedmieściu Skierniewic, przy ulicy wylotowej z miasta drogą wojewódzką. Wg planu zagospodarowania przestrzennego: działka o przeznaczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Antoniew

Antoniew(Franciszkany + 18 km)

116 000 zł2 000 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

działki do wydzielenia z większej całości. Na rysunku przykładowy podział, który na życzenie Klienta może być skonstruowany inaczej. :link do strony

Szczegóły ogłoszenia

Działka Starowiskitki

Starowiskitki(Franciszkany + 23 km)

1 200 000 zł10 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży trzech atrakcyjnych działek zlokalizowanych w malowniczej wsi Starowiskitki, gmina Wiskitki, powiat Żyrardowski. To wyjątkowa okazja dla inwestorów, deweloperów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Franciszkany

Franciszkany,łódzkie

79 000 zł8 800 m² 8,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

sprzedam dzialke miedzy laskami w cichym i spokojnym miejscu prad w drodze

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij